MİMARİ

MİMARİ

Her ölçekteki mekanı yenilikçi bir anlayışla düzenleme ilkesiyle hareket eden, özellikle, mağaza dekorasyonu alanında uzmanlaşmış bir mimari kadro ile hizmet vermektedir. Hummel, E-Bebek, Suplementler, Altınyıldız, RemSpor gibi Türkiye’nin önde gelen mağazalarının anahtar teslimi olarak her tür tasarım fikrinin uygulandığı görsel zenginliğin üst düzeyde tutulduğu uygulamalar gerçekleştirdik.

İç Mimari projelerimizde eksiksiz altyapı ve detay çözümleri ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına doğrultusunda, çevre ile uyumlu, işlevsel ve kişiye özel mekanlar tasarlıyoruz. Ekimiz edindiği uygulama tecrübesi ile daha proje aşamasında ekonomik kriterleri de göz önünde bulundurarak fizibil çözümler üretibilme yeteneğine sahiptir.

Bünyemizde bulunan Mekanik ekiplerle kordineli çalışmamız sayesinde uygulamalarımızı çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek sunar Son 2 yıl içerisinde yurt içi ve yurt dışında 100’ün üzerinde mağaza dekorasyonuna imza atan ekibimiz, anahtar teslim mağaza dekorasyonunu zamanında teslim garantisiyle çalışır.

Copyright © 2020 İzoterm Klima Sanayi Taahhüt A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır