HAKKIMIZDA

İzoterm Klima Sanayi

2000 yılında klima satış ve servis ağını bünyesinde bulundurarak ticaret hayatına başlamış olan İZOTERM KLİMA SANAYİ TAAHHÜT A.Ş. gün geçtikçe bilgi, deneyim ve faaliyet gösterdiği iş kollarını arttırarak 2007 yılında bünyesine elektrik mühendisliği, mimari , havalandırma, proje ve uygulama, ısıtma-soğutma tesisatı, yangın ve otomasyon sistemleri ve sıhhi tesisat ağını da ekleyerek hizmet sektöründe ciddi ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Satış ve hizmet ağını gün geçtikçe büyüten firmamız, İstanbul başta olmak üzere müşterilerine tüm TÜRKİYE’ de hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüketiciler ile yakın ve sürekli bir iletişim kurmak, gereksinimlerini doğru tespit edip bu yönde örnek bir şirket olmak vizyonu ile hareket eden İZOTERM KLİMA SANAYİ TAAHHÜT A.Ş, uzman ekibi ve servis kadrosu ile ısıtma ve soğutma sektöründeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmakta ve çözüm olanaklarını sürekli genişletmektedir.

Beklentileri karşılamakta tereddütsüz lider olma hedefi ile başladığımız çalışma hayatımızda sorumluluk ve yüksek kalite anlayışını ön planda tutarak artı değer yaratmak temel prensibimizdir.

Hedefimiz her müşterimizle dost olmak ve onlar için her zaman çözüm ortağı olarak kalabilmektir. Bu bilinç ile çağımız gereklerine uygun olarak yeniliğe açık, deneyim ve dinamizmi bünyesinde bir arada barındıran genç şirketimiz doğru mühendislik hizmeti verme ilkesi, kaliteli, etkin ve düzenli servis anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerimiz bugün, yarın ve gelecekte taahhütlerini her zaman yerine getirecek bir şirketle çalışmanın rahatlığı içinde olmalıdırlar.

Copyright © 2020 İzoterm Klima Sanayi Taahhüt A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır