VİZYON & MİSYON

Vizyon

İklimlendirme, VRF ve HVAC sektöründe yapılan projelendirme ve taahhüt hizmetlerinde teknoloji ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyacı olan sistemleri en verimli şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız.
Alanında uzman kadromuz ile kuruluşumuzdan bu yana müşteri portföyümüze en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyon

Çalışma prensiplerimiz dürüstlük, güven ve %100 müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Şirket değerlerimiz ışığında oluşturduğumuz dinamik yapımızı, müşterilerimiz, birlikte çalıştığımız firmalar ve çalışanlarımızdan aldığımız güç ile destekleyerek her zaman daha iyi çözümler üretmek için çalışıyoruz. Çalışma alanlarında iş arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliği için İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarının en hassas şekilde uygulandığının taahhüdünde bulunuyor, tecrübe, bilgi birikimi, dinamik kadro ve yenilikçi yapımızla dünya standartlarında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Yenilikçilik

Teknolojideki eğilimleri takip ederek özgün ve yeni teknolojiler geliştirmek, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda sürekli öğrenme ve iyileştirme ile yenilikçilik prensiplerini esas almak, şirket faaliyetleri içerisinde bilim ve teknolojiyi rehber edinmek.

Kalite

İzoterm A.Ş. olarak çalışmalarımızda kaliteyi her zaman ön planda tutuyor ve bu sayede müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Güven

Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile oluşturduğumuz karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık ilişki sayesinde güven ve saygınlığın sürekli olarak korunması temel felsefemizdir.

Tecrübe

20 yılı aşkın tecrübemizle sektördeki en son teknolojilere uyum sağlayarak hizmetlerimizi en üst seviyeye taşıyor ve büyümeye devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Başarılarımızın müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğuna inanıyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.

Uygun Maliyet

Kaliteden ödün vermeyen, yüksek verimlilik sağlayan, üstün performanslı, çevreye duyarlı hizmetler sunarken aynı zamanda bütçenizi de düşünüyor, düşük maliyetli çözümler sunuyoruz.

Satış Sonrası Destek

Satış ve uygulamalarını yaptığımız sistemlerin sonrasında da alanında uzman ekibimizle takibini yaparak sistemlerin sürekliliğini garanti altına alarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Verimli Enerji

Sürekli gelişmekte olan ülkemizde, hızla büyüyen enerji ihtiyaçlarını en verimli ve en tasarruflu şekilde karşılayabilmek temel hedeflerimizdendir.

Doğa Dostu

Gelecek nesillere, daha iyi bir dünya bırakmak için tüm üretimlerimizi doğaya saygılı şekilde gerçekleştiriyor, çevreye olabilecek etkileri en aza indirecek tedbirler alıyoruz.

Copyright © 2020 İzoterm Klima Sanayi Taahhüt A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır