FAALİYET ALANLARIMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

20 yılı aşkın tecrübesiyle İzoterm A.Ş. profesyonel ve dinamik ekibiyle birlikte Kamu Alanları, Endüstriyel Alanlar, Ticari Binalar, İnşaat & Konut gibi birçok alanda kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermektedir.

KAMU ALANLARI

Eğitim kurumları, hastaneler, idari binalar, havaalanları ve daha birçok kamu alanında teknik gereksinimlerinizi karşılamak için güvenli soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Bunun bilinci ile teknolojik altyapımız ve deneyimimiz doğrultusunda proje alanına göre basit veya son derece gelişmiş çözümler sunmak için tecrübeli mühendislerimiz ve mimarlarımız ile birlikte çalışarak en iyi çözümü sunuyoruz.

ENDÜSTRİYEL ALANLAR

Endüstriyel alanlarda, özellikle fabrikalar ve üretimhane gibi yerler için hava akışını sağlamak hayati önem taşımaktadır. Uygun hava koşullarında üretim yapmak, firmaya her açıdan avantaj sağlar. İhtiyaç duyulan hava koşullarına uygun ortamı yaratmak için İzoterm A.Ş. olarak enerji tasarrufu sağlayan sanayi tipi ürünlerimiz ile çalışmalarınızdan maksimum verim alabilirsiniz. İklimlendirme hizmetlerimiz dışında sağladığımız sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, yangın tesisatı gibi ürünlerimizle de fabrikanızın hem çalışan personel için hemde üretilen ürünler için güvenli bir alan olmasını sağlayabilirsiniz

MAĞAZALAR

Günümüzde mağazalar, insan yoğunluğunun en fazla olduğu kapalı mekanlardır. Bununla birlikte enerji tüketimi açısında da mağazalar, üst sıralarda yer almaktadır. Alışveriş yapan tüketicilerin ve çalışan personellerin bulundukları ortamda sağlıklı vakit geçirebilmesi için uygun hava akışının sağlanması büyük önem arzetmektedir. Mağazanın büyüklüğü, gelen insan sayısı gibi bir çok farklı kriterin dikkate alınması gereken bu noktada ısıtma, soğutma, havalandırma ve iç mimari tasarımı gibi hizmetlerimiz için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

İŞ ve YAŞAM MERKEZLERİ

İzoterm A.Ş. olarak, iş, ofis ve yaşam merkezleri için soğutma, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, yangın tesisatı, sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı gibi bir çok çözüm sunuyoruz. Günümüz ticari binalarının gereksinim duyduğu teknolojik ve sürdürülebilir çözümlerimiz ile müşterilerimizin beklentisini karşılıyor ve soluduğunuz havanın kontrolünü size veriyoruz. Müşteri talebi ile şekillendirilen ticari uygulamalar ile çeşitli bina tipleri ve iş alanlarına daha az enerji ve daha düşük çevresel etki ile beklentinizi karşılıyor, hizmet sonrasında da servislerimiz ile hizmet sağlıyoruz.

İş yeri personeliniz için sağlıklı ve keyifli bir iç mekan ortamı sağlamak adına mevcut en iyi teknolojileri kullanmak, konforunuzu en üst düzeye çıkarmak ve havadaki alerjen ve patojen riskini azaltmak için çalışıyoruz.

REZİDANS ve KONUTLAR

Hepimiz için evlerimiz, vazgeçilmez alanlarımızdır. İzoterm A.Ş. olarak rezidans ve konutlar için sağladığımız otomasyon sistemleri ile birlikte, yaşam alanınızın kontrolünü tek bir merkezden kolayca yönetebilirsiniz. Evinizdeki herhangi bir odadan ya da dünyanın herhangi bir yerinden telefonunuz, tabletiniz veya internet aracılığı ile evinizin aydınlatma, havalandırma ve güvenlik sistemi gibi ürünlerine ulaşabilir, istediğiniz gibi ayarlamalar yapabilirsiniz. Evinizin tüm ihtiyaçlarını detaylı incelemeler dahilinde yaparak, ihtiyacınıza en uygun enerji seviyesini alanında uzman ve güvenilir teknik personelimiz ile birlikte belirleyebilirsiniz. Isıtma, soğutma, havalandırma gibi hizmetlerin yanında, havuz tesisatı, sıhhi tesisat, yangın tesisatı gibi ürünlerimizden de faydalanabilirsiniz.

OTEL ve TURİZM MERKEZLERİ

Oteller ve turizm alanları; restoran, lobi, bar, yemek servis alanları, toplantı odaları, otel odaları gibi birçok farklı iklimlendirme ihtiyacı olan yerler barındırır. Bu noktada İzoterm A.Ş. olarak ısıtma, soğutma, havalandırma, havuz tesisatı, yangın tesisatı, sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı gibi bir çok çözüm sunmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda sağladığımız, farklı alanlara uygun iç ve dış üniteler ile birlikte konuklarınızın her zaman son derece rahat hissedecekleri bir ortam yaratabilirsiniz.

Tüm bu faaliyet alanları dışında İzoterm A.Ş. olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı faaliyet alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Copyright © 2020 İzoterm Klima Sanayi Taahhüt A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır